Loading...

Victoria wspiera reaktywację Spice Girls.

Victoria Beckham nie miała planach powrotu do Spice Girls, ale Emma Bunton powiedziała, że projektantka wspiera reaktywację Spice Girls. Mąż Victorii, David, namawia żonę by dołączyła do dziewczyn w ich planach obchodów z okazji 20-lecia.

23.08.2016 - This Morning TV show, London


Utworzony w 1994 roku zespół, który oryginalnie składał się z Melanie Brown, Melanie Chisholm, Bunton, Geri Halliwell i Beckham.

Bunton (40) wyznała, że ostatnio rozmawiała z projektantką podczas 40 urodzin jej męża Davida, gdzie okazała zainteresowanie reaktywacji.

"Victoria jest skłonna zmienić zdanie i może nawet zdecyduje się na udział mimo wszystko."

"Od dłuższego czasu życzyła nam jak najlepiej. Rozmawiałam z nią podczas 40 urodzin Davida i on powiedział 'macie coś do zrobienia'. Może zmieni zdanie, zrobi to, kto wie."


Nawiązując do The Sun, projektantka rozważa powrót ze względu na pięcioletnią Harper.

"Victorii podoba się pomysł by Harper zobaczyła ja choć raz jako Spice Girl."

Jednak Emma Bunton zapytana w programie This Morning, o to kto mógłby zastąpić Posh, Emma zażartowała, że jej miejsce mógł by zająć jeden prezenter.

"Nic nie jest określone, ale osobiście uważam, że powinno się coś wydarzyć. Myślę, że potrzebujemy Posh i [obracając się do Rylana Clark] mamy Posh..."

źródło: business-standard, hello, mirror

4 komentarze:

Rena pisze...

Bardzo chciałabym żeby Victoria jednak wzięła udział w projekcie, tylko czy Mel C też by się udało namówić, bo Mel C czemu nie bierze udziału to ja już kompletnie nie mam pojęcia.

http://spicetki.blog.pl/

Justyna Parucka pisze...

Viki ślicznie wygląda na tych zdjęciach. Mam nadzieję, że dojdzie do reaktywacji zespołu. Zapraszam na nową notkę http://aniasolo.blog.onet.pl.

Paula pisze...

Po cichu liczę, że Victoria wróci z dziewczynami :D

U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ i http://arianagrande--polska.blog.pl/ NN zapraszam

Alice pisze...

super zdjęcia :) ślicznie wygląda :)

ems-watson.blogspot.com