Loading...

Czy pierwsza piosenka tria GEM została ukradziona?

Emma Bunton, Geri Horner i Melanie Brown może powrócą jako trio, pod nazwą GEM, ale wygląda na to, że ich pierwsza piosenka mogła zostać już wykradziona.

Tekściarz Spice Girls i producent Eliot Kennedy najwyraźniej w piątek został oskubany ze swojego laptopa, w hotelu K West w Londynie - dzień przed 20 rocznicą zespołu.

"Totalny i kompletny dupek po prostu ukradł mój laptop i torbę z hotelowego lobby w K West" napisał na Twitterze. "Umieraj w męczarniach cieciu."

Ale ktokolwiek chce dostać się do zawartości będzie miał ciężkie zadanie: "To cholernego złodziejaszka, który ukradł mi sprzęt. To musi być do bani, ponieważ mój laptop i iPad są zakodowane i bezcenne! Umieraj w męczarniach złamasie."

Wydarzyło się to po tym jak Kennedy wyznał w Good Morning Britain, że byli w studio z trzema członkiniami oryginalnego składu i nagrywali nową piosenkę.

"Byliśmy w studio z trzema z nich i mieliśmy kilka fantastycznych dni" powiedział producent.

"Napisaliśmy wspaniała piosenkę, a energia była dokładnie taka sama jak 20 lat temu, po prostu entuzjastyczna".

Pierwsza piosenka od 9 lat i od ostatniego singla 'Headlines (Frendship Never Ends)' ma się nazywać 'Song for Her'.

Oto rzekomy fragment piosenki, która została skradziona: 'Wipe up your tears of doubt you have been crying, lift up your dreams feel like you’re flying, never forget the girl is the woman you are,

Źródło The Sun powiedziało: "Nie będzie wydana pod nazwą GEM, które sobie nadały w ogłoszeniu, to jest nadal bardziej w stylu Spice Girls."

"To piosenka Spice Girls tak czy inaczej, a miliony ich fanów chciałoby nawiązać do czegoś przy czym dorastali."

"Możecie mieć gwarancję, że wkrótce po wydaniu piosenki znajdzie się ona na topie liście przebojów, czyli tam gdzie jej miejsce, z czy bez Mel C i Victorii.

Kennedy, który pracował z przerwami dla zespołu przez ponad 20 lat, powiedział również: "Myślę, że to dobry czas." powiedział.

"To 20 lat, kawał czasu, miały duży wpływ na kobiety z całego świata. Wygląda na to, że Ameryka będzie miała panią Prezydent, a my będziemy mieć kolejną panią Premier - kobiety rządzą!

"Szczerze - uważam, że przyczyniły się do tego, sposobu jaki kobiece artystki są postrzegane obecnie na listach przebojów. Uważam, że miały duży wpływ na muzykę pop i pop kulturę, więc to dobry czas by świętować."

źródło: digitalspy, dailymail

Brak komentarzy: