Loading...

Zapamiętajmy wszystkie gwiazdy występujące w 'Spice World'.

1.Bob Geldof


Bob Geldof pojawił się w filmie jako on sam i pozwolił Scary Spice na zrobienie sobie rozpoznawalnej fryzury. Istnieje plotka, według której zagrał w tym filmie bo jego córka miała obsesję na punkcie zespołu.

2.Elvis Costello


Zagrał krótki epizod jako barman, którego zadaniem jest zrobienie dżinu z tonikiem. Nikt nie zwrócił uwagi, że to on, Elvis Costello.

3.Alan Cumming


Alan Cumming gra dziennikarza Piers Cuthbertson-Smith, który przez cały film spędza czas na podążaniu za Spice Girls, próbując zrobić film dokumentalny o nich.

4.Stephen Fry


Pojawia się jako surowy sędzia w śnie. "Mój Boże zlituj się nad twoim błyszczykiem," powie, kiedy stwierdzi, że dziewczyny są winne.

5.Richard E. Grant


Gra Clifforda, menadżera Spice Girls. 6.Bob Hoskins


Bob ma być Ginger Spice w przebraniu. Gdy Graydon przedstawia swój pomysł na przebój, daje wszystkim Spice Girls specjalne, sekretne talenty jak u agentów. Ginger Spice jest dobra w przebierankach - więc zmienia się w Boba Hoskinsa. "Girl Power!" mówi swoim głosem, ale z ust Hoskinsa. "Równo uprawnienie płci!".

7.Barry Humphries


Barry Humphries zagrał Kevina McMacforda, właściciela gazety, który jest zdeterminowany by wplątać Spice Girl w jakiś skandal, który zwiększył by sprzedaż jego gazety - i jest gotowy zrobić wszystko by się to udało.

8.Elton John


Elton John wystapił jako on sam by pogratulować dziewczyną i wycałować je wszystkie w policzki. Wydawcy Spice World po prostu w ten sposób mówią "Hej, patrzcie kogo mamy w filmie."

9.Hugh Laurie


Gdy Sporty Spice mówi Baby Spice, że może uniknąć wszystkiego, bo ma śliczny mały uśmiech, Baby Spice natychmiast zaczyna marzyć. Jest to kryminał, z udziałem Hugh Laurie, w muszce i wąsami, który stara się ustalić, kto z otoczenia zabija ludzi karabinem maszynowym. Pomimo posiadania przez Baby Spice karabinu i kul jako akcesoriów, Laurie obwinia zupełnie kogoś innego.

10.Meat Loaf


Był kierowcą Spice Busa - który jeżeli nie zauważyłeś jest około 10 razy większy w środku, niż powinien być, zgodnie z ujęciami, które otrzymujemy. To musi być magia Meat Loaf.

11.Mark McKinney


Grał Graydon'a, zbyt chętny pisarz, który nie może się doczekać by dostać w swoje ręce dużą historię Hollywodzką, która obejmowała by Spice Girls.

12.Roger Moore


Roger Moore grał "Szefa", głowę wytwórni płytowej Spice Girls. Jego rozmowy z menadżerem są bardzo tajemnicze i niezrozumiałe, ale jest to idealna rola dla byłej gwiazdy James'a Bond'a.

13.Naoko Mori


Mori zagrała Nicolę, ciężarną, najlepszą przyjaciółkę Spice Girls, która odkrywa jak trudno jest spędzić czas ze swoimi sławnymi koleżankami. Pomimo bliskiego terminu porodu pojawia się na wielu imprezach i wyraźnie jest załamana napiętym grafikiem zespołu.

14.Richard O'Brien


Grał Damiena, foto dziennikarz, którego zatrudniasz gdy chcesz zrujnować życie jakiegoś celebryty. Kiedy Kevin McMaxford (Barry Humphries) decyduje na poniżenie Spice Girls by sprzedać więcej egzemplarzy gazety, zatrudnia Damiena. Nie odnosi sukcesu, oczywiście, ale zapewnia rozrywkę swoimi profesjonalnymi metodami, jak chowanie się w podstawku na owoce. Również odegrał rolę położnika, wkradając się z aparatem kiedy Nicole rodzi, oczywiście ta przykrywka zostaje szybko zdemaskowana.

15.Jennifer Saunders


Saunders wystąpiła gościnnie tylko po to by powiedzieć Posh Spice jak zawiedziona jest wiosenną kolekcją. Kiedy Posh zapyta co myśli o manta rays, starając się mówić o czymś innym niż moda, Sauders jest zakłopotana. "O tak, wspaniały projektant, Manta ray. Uwielbiam Mata ray. A te jego buty. To są buty od Mata ray. A to okulary." Potem zakłada okulary przeciw słoneczne i odchodzi by powiedzieć swoim znajomym, że właśnie rozmawiała z Spice Girl.

16.George Wendt


Postać George Wendt'a współpracowała z Markiem McKinney przy wymyślaniu absurdalnych Hollywoodzkich wątków dla menadżera Spice Girls.

17. Dominic West


Dominic West grał fotografa, który rzucał tandetnymi komentarzami w dziewczyny, kiedy pozowały. "Teraz zrób to dla mnie." "Uroczo." "Seksownie. Dalej, energia!" "Fantastycznie." "Dalej dziewczyny! Dalej!"

źródło: ew

8 komentarzy:

Sylwia Olson pisze...

Dużo znanych osób było w życiu zespołu. Nawet o tym nie wiedziałam. Na http://jlo-poland.blogspot.com/ NN

Rbl fleur pisze...

Eeee... nie wiem co to za film xD

U mnie pojawiła się nowa notka: recenzja Panic! At The Disco - Death Of A Bachelor . Zapraszam.
www.Rebelle-K.blog.pl

http://sin-nancy.blog.pl/ pisze...

Sporo znanych nazwisk zaangażowali :) Ale Hugh Laurie nigdy bym nie poznała, świetna charakteryzacja

Ew@ pisze...

Pierwszy raz słyszę o tym filmie :D
NN na http://katyperrypolska.blog.onet.pl/

Paula pisze...

Nie miałam pojęcia że jest film o dziewczynach. Będę musiała obejrzeć zwłaszcza że tyle znanych twarzy tam występuje.

U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

Justyna Parucka pisze...

Nie znam tego filmu. Zapraszam na nową notkę http://aniasolo.blog.onet.pl.

CelebrityFlash pisze...

Pierwszy raz słyszę o tym filmie. Musiał być ciekawy z taką obsadą.
http://celebrity-flash.blogspot.com/

Agnieszka pisze...

Ile znanych twarzy :-)

http://dobrev-polska.blog.pl/ NN