Loading...

Victoria Beckham: Skończyłam z Spice Girls... na zawsze.

Victoria już nigdy nie powróci z Spice Girls... pomimo tego co możecie czytać w różnych miejscach.

Nie które media donoszą o tym, że cały zespół ma powrócić w 2016 roku by świętować swoje 20 lecie... ale rzecznik Posh powiedział nam, że zdecydowanie nie pojawi się z Spice Girls, teraz czy w przyszłości.

Rzecznik Beckham powiedział, że bardzo ceni sobie ten wspaniały czas, który spędziły kiedyś razem, ale teraz jest bardzo skupiona na swojej rodzinie i biznesie.

Żadnego słowa co to oznacza dla reszty dziewczyn... Mel B aka Scary Spice powiedziała, że nie wystąpi dopóki wszystkie w tym nie będą uczestniczyć, więc wydaje się, że to czynnik uniemożliwiający reaktywację.

Smutny dzień w Spice World.

źródło: TMZ


14 stycznia na stronie radia BBC został zamieszczony, krótki wywiad z Geri Horner aka Ginger Spice podczas którego mówi o powrocie Spice Girls oraz 'The Grat Sport Relief Bake Off'. Podczas wywiadu Geri powiedziała: Kiedy będzie coś definitywnego, ogłosimy to razem, we czwórkę.

źródło: BBC

5 komentarzy:

Rena pisze...

Bardzo Ci dziękuję za docenienie tłumaczenia, przy małym dziecku ciężko o więcej czasu dla siebie,więc stąd mało tłumaczeń m.in.jak Mała śpi to więcej zrobię,ale w tym czasie mam jeszcze mnóstwo innych spraw do załatwienia,więc tak to u mnie wygląda. Widzę że Ty też potwierdzasz że Victoria nie dołączy. Mogły by wydać jakąś biografię czy coś wspólnie,a jak chcą śpiewać we 4 to proszę bardzo, to i tak już nie to samo co kiedyś, z drugiej strony wcale się Victorii nie dziwię, ma 4 dzieci, projektuje i mało czasu podejrzewam na wszystko, a poza tym mając 41 lat nie wiem czy tak się jeszcze chce skakać po scenie :-).Ja mam 30 a też nie bardzo by mi się chciało :-). Buziaki

http://spicetki.blog.pl/

Paula pisze...

Liczyłam że Victoria zgodzi się wystąpić z dziewczynami ale skoro nie chce to nikt nie ma prawa jej zmuszać.

U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

Paula pisze...

Liczyłam że Victoria zgodzi się wystąpić z dziewczynami ale skoro nie chce to nikt nie ma prawa jej zmuszać.

U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

Alice pisze...

szkoda :(((

ems-watson.blogspot.com

Sylwia Olson pisze...

Można było to przewidzieć. Trzeba się pogodzić z decyzją Victorii.Na http://jlo-poland.blogspot.com/ NN