Loading...

Victoria Beckham: 'Usamodzielniłam się."

Victoria Beckham czuje, że teraz kiedy jest po czterdzieste, usamodzielniła się jako kobieta.

Pod koniec lat 90, Victoria zdobyła sławę wraz z Spice Girls i nazwano ją Posh Spice za jej stylową osobowość. W minionym dziesięcioleciu zwróciła się ku modzie, w 2008 uruchomiła swoją tytułową markę i i wygrała nad modową paczką z swoimi eleganckimi wzorami.

A z skupieniem na jej modzie i życiu rodzinnym, w wieku 42 lat w końcu czuje się komfortowo w swojej skórze.

Wiem, że czuje się teraz szczęśliwsza w mojej skórze, niż kiedy miałam 20 lat, powiedziała brytyjskiemu magazynowi Grazia. Z wiekiem przychodzi doświadczenie, pewność siebie i wiedza, wszystkie bardzo pożądane atrybuty w kobiecie.

Victoria, która dzieli czwórkę dzieci wraz z jej mężem, byłym piłkarzem, Davidem Beckham, dodaje, że już dłużej nie potrzebuje ubierania się w prowokujący sposób, by poczuć się atrakcyjną.

Rzeczywiście, teraz rzadko wychodzi publicznie ubrana w odkrywające stroje.

Uważam, że seksowanie jest zostawić troszkę dla wyobraźni, wyjaśnia. Czuje się to jak nowsze, świeższe wyzwanie, co można rozważyć jako seksowne. Myślę, że seksowność pochodzi z wewnątrz, uważam, że seksowność to sposób w jaki się zachowujesz. Uważam, że muszę czuć się seksownie by wyglądać seksowanie. A czuć się pewnie by wyglądać pewnie.

Na początku września, brytyjska gwiazda stylu, zaprezentowała swoją ostatnią kolekcję podczas New Yourk Fashion Week, prezentując dzianiny, zgrabne lniane spodnie i gniecione, fioletowe sukienki i plisowane spódniczki w świeżej palecie sorbetowych kolorów inspirowanych miętową zielenią, fioletem i pomarańczem.

Z szacunkiem do kolekcji, Victoria powiedziała, że z radością sama ubiera każdą rzecz.

Naprawdę czuje się dumna z tej kolekcji, jakbym usamodzielniła się, uśmiecha się. Powiedziałabym, że jest to łatwe i radosne. I myślę, że to jest to co czuje.

źródło: belfasttelegraph

Brak komentarzy: