Loading...

Victoria Beckham ujawnia więcej sekretów Spice Girls.

Nie bez powodu była nazywana Posh Spice.

Projektantka Victoria Beckham przyznała, że wszystkie sukienki Gucci'ego, które nosiła jako Spice Girl były bardzo kosztowne - i miała przydzielony większy dodatek odzieżowy niż inne członkinie zespołu.

Jako jedyna zawsze uwielbiałam modę i to był rezultat tego, powiedziała ostatnio podczas wystawy Vogue 100 w Londynie. Dziewczyny zawsze dostawały swoje ubrania za darmo, ponieważ były tragiczne, więc na mnie był większy budżet bym mogła mieć moją mini sukienkę od Gucci.

Projektanci mody nie domagali się Posh, dopóki nie ujawniono w 2014 dokumentu dla Skype.

Pierwszą sukienkę, którą nosiłam w Spice Girls, a każdy myślał, że to mała czarna od Gucci, tak naprawdę była od Miss Selfridge - to nie była mała czarna od Gucci, powiedziała. Kiedy byłam w Spice Girls dostałam zaproszenie na pokaz Versace, nigdy nie byłam na pokazie mody, a Donatella Versace przyleciała po mnie prywatnym samolotem wraz moimi przyjaciółmi by zabrać mi do Milanu. Wszystko było bardzo eleganckie i zababrano mnie do zupełnie innego świata.

To dobrze, że Victoria jest dobrze ubrana, ponieważ nie została by zapamiętana za talent wokalny.

Zazwyczaj wyciszali go i pozwalali reszcie śpiewać, powiedziała Beckham na Vogue 100 oraz dodała Na szczęście nosiłam szpilki, po prostu kiwałam się troszeczkę i uciekałam, to nigdy nie przychodziło z łatwością. Zawsze byłam bardziej powściągliwa niż inne dziewczyny.

I choć była bardziej do przodu z modą w stosunku do reszty Spice Girls w tamtym czasie, te stare sukienki od Gucci z pewnością nie zainspirowały jej do własnych projektów.

źródło: wdish

2 komentarze:

Rena pisze...

Ajj już się nie mogę doczekać aż zobaczę wszystkie newsy i zdjęcia jakie dodałaś.
Co tam u Ciebie ?? Pozdrawiam :*

http://spicetki.blog.pl/

Justyna Parucka pisze...

Widać było, że Victoria wyróżniała się zawsze na tle innych dziewczyn z zespołu. Zapraszam na nowy post cayra-blog.blogspot.com