Loading...

Victoria Beckham chce zaprojektować suknie ślubną dla Pippy Middletone.

42-letnia projektantka już skrobie w swoim szkicowniku nowe projekty odkąd dowiedziała się, że piękna brunetka - która jest siostrą Księżnej Cambridge - zaręczyła się z miliarderem James'em Matthews, i wyznała, że desperacko chce stworzyć olśniewającą suknię ślubną dla niej.

Źródło bliskie projektantce powiedziało: Podoba się jej pomysł kolejnego królewskiego ślubu. Pippa była zaszczycona kiedy Victoria podeszła do niej podczas ślubu Catherine, [w 2012] ale rozważa wybór nieznanego projektanta by zrobić z niego gwiazdę w jedną noc.

Tak czy inaczej była piosenkarka Spice Girls nie traci jeszcze nadziei i jest przekona, że dzięki swojej przyjaciółce Evie Longori - której suknia ślubna zaprojektowana została przez nia na początku tego roku - będzie mogła promować swoją pracę.

Źródło wyjaśnia: "Victoria planuje całą kampanię "oczarowującą Pippę". Zaangażowała wszystkich swoich sławnych przyjaciół, włączając Evę Longorię by ta ją reklamowała."

"Wie, że Pipp jest wielką fanką Hollywood i ma nadzieję zdobyć uwagę od takich kobiet jak Kate Beckinsale czy Scarlett Johansson, które pomogły by w jej sprawie."

Victoria już teraz rozpoczęła eliminację wszystkich przeszkód, ostatnio wysłała 32-latce ekstrawagancki bukiet z gratulacjami z okazji zaręczyn.

Wtajemniczona osoba powiedziała: "Jak tylko usłyszała o ślubie, Victoria wystała duży bukiet białych róż z gratulacjami. Na pewno przykuje uwagę Pippy. Victoria posłała jej kilka próbnych strojów i nawet obiecała jej udział w kampanii reklamowej jeżeli ją wybierze. Victoria apeluje do niej, w każdy możliwy sposób. Chce tego i nic jej nie powstrzyma, póki decyzja nie zostanie podjęta."

źródło: home.nzcity.co.nz

Brak komentarzy: