Loading...

Reaktywacja Spice Girls: Victoria Beckham zrobi to, ale pod jednym warunkiem - zobaczcie jakim.

Teraz mamy tu coś co chcemy, naprawdę, naprawdę usłyszeć! Spice Girls świętują 20-lecie. HollywoodLife.com dowiedziało się, że Victoria Beckham jest gotowa na udział w re aktywacyjnej trasie koncertowej. Ale zrobi to pod jednym warunkiem, więc czytajcie dalej by się dowiedzieć co to takiego.

Źródło HollywoodLife.com powiedziało, że "Weźmie udział w reaktywacji tylko i wyłącznie dla dzieci, jeżeli jej dzieci chciałyby zobaczyć jej występ, to zrobi to. W każdym innym przypadku nie jest zainteresowana powrotem do zespołu." Och, to było by urocze ze strony dzieci Victorii Beckham gdyby chciały zobaczyć mamusię jako gwiazdę popu, zwłaszcza, że jej jedyna córka Harper (5), nie bylo na świecie, kiedy Victoria powróciła jako Posh Spice podczas światowej trasy w 2007 roku.

"Victoria zdecydowanie opóźnia negocjacje, ale może zaangażować się w pełni w coś z pozostałymi dziewczynami jeżeli jej dzieci były by za tym..." nasze źródło dodaje.

Macie nadzieję, że Victoria podpisze się pod reaktywacją Spice Girls? Czy powinna zostawić te dni za sobą?

źródło: hollywoodlife.com

3 komentarze:

Paula pisze...

Ale nowina :D Mam nadzieję, że dzieci namówią ją by wystąpiła z dziewczynami. Zwłaszcza Harper, która na pewno chciała by zobaczyć mamę na scenie ;-)
demi-lovatooo.blog.pl/

Alice pisze...

niech weźmie udział :) super by było :)

ems-watson.blogspot.com

Ew@ pisze...

Aby Victoria zdecydowała się na powrót do zespołu :D