Loading...

"Zawsze będziemy Spice Girls": Mel B umiejętnie unika odpowiedzi na powtarzające się pytania dlaczego Victoria Beckham i Mel C nie są częścią zespołu.

Kilka dni temu, fani Spice Girls byli równocześnie podekscytowani i zawiedzeni, ponieważ dowiedzieli się że zespół wraca ale bez dwóch kluczowych członkiń.

A kiedy Mel B pojawiła się Access Hollywood Live unikała odpowiedzi na powtarzające się pytanie o decyzję Victorii Beckham i Mel C.

Zapytana o nieobecność tej dwójki, odpowiedziała: "Wiecie co? Chcemy powiedzieć wielkie dzięki naszym fanom."

"Zdecydowałyśmy, że chcemy to zrobić właściwie i ogłosić. Więc my się tylko zastanawiamy, a to jest coraz bliżej, bliżej i bliżej."

Kiedy została ponownie, wprost zapytana o Victorię Beckham, dlaczego nie ma jej w zespole, Mel odpowiedziała: "Myślę, że to jest pomiędzy naszą piątką, zawsze będziemy Spice Girls."

Później została zapytana jeszcze raz, czy Victoria będzie częścią przygotowań, a Mel B powiedziała: "Wiecie co? Wszystko zostanie wkrótce ujawnione. Mamy kilka interesujących pomysłów, którymi chciałybyśmy się podzielić z wszystkimi, a o których ludzie chcą wiedzieć. To będzie bardzo interesujące."

źródło: dailymail

Brak komentarzy: