Loading...

Spice Girls potwierdziły, że 20 lecie bez Mel C i Victorii Beckham.

Spice Girls obiecały, że dadzą fanom tego czego naprawdę chcą ogłaszając to w wideo wiadomości.

Mel B, Emma Bunton, Geri Horner znane jako Scary, Baby i Gigner Spice, wspólnie podkreśliły, że minęło już 20 lat od wydania ich debiutanckiego singla Wannabe - ale Mel C i Victoria Beckham były nieobecne.Zespół zmieniła swoją nazwę na GEM - akronim pierwszych liter z ich imion - po tym jak Beckham wykręciła się na początku roku od brania udziału w reaktywacji by skopić się na modowym imperium, natomiast Mel C nie pojawiła się ponieważ, chce skupić się na swojej solowej karierze.

W 40 sekundowym nagraniu Mel B mówi do fanów: "Uważamy, że mamy najlepszych fanów na całym świecie i chcemy świętować, mieć imprezę."

"A kiedy to zrobimy, to wszyscy jesteście zaproszeni"

Horner powiedziała do fanów: "Staliście przy nas przez 20 lat i chcemy WAM powiedzieć wielkie dziękuję.

Bunton dodaje: "Miałyśmy swoje wzloty i upadki, ale zawsze byliście."

Na końcu wiadomości można przeczytać: Szczęśliwych 20 urodzin dla naszych fanów. To święto jest dla was!

Mamy nadzieję powiedzieć wam wkrótce, to chcecie. Co naprawdę chcecie. #Wannabe.


Wcześniej zauważono, że panie spotkały się w domu Geri Horner by porozmawiać o planach dotyczących świętowania 20 lecia ich historycznego singla.

Mel B podobno powiedziała The Sun: "Trzymam usta na kłódkę. Jest tutaj wiele do omówienia. Obecnie pracuje w studiu nad moim własnym albumem i na tym się skupiam. Mówię to powoli."

A inne źródło wypowiada się na temat nieobecności Victorii i Mel C: "Mel C powiedziała znajomym, że to się nie wydarzy - nie w roku rocznicy jak i następnym roku."

"Nie jest zainteresowana zespołem, tak samo jak Victoria. Ich decyzje sprawiły, że dla pozostałej trójki niemożliwa stała się realizacja planów ponownej trasy koncertowej."

źródło: standard, dailymail

Brak komentarzy: