Loading...

Victoria i David Beckham NIE rozstają się, ani nie rozwodzą pomimo doniesień.

Victoria i David Beckham NIE rozwodzą się, pomimo wprowadzającego w błąd nagłówka tabloida, że para rozstała się potajemnie dwa miesiące temu. Gosspi Cop dementuje te plotki. Rzecznik prasowy powiedział nam, że David i Victoria są ze sobą bardzo blisko.

Z okładki nowe wydania OK!, krzyczy do nas nagłówek 1 miliardowy szokujący rozwód. W środku możemy przeczytać, że 16 letnie małżeństwo Beckhamów się skończyło. Cytuje się bliskiego "przyjaciela": Po latach starań nad związkiem, wygląda na to, że zdecydowali się porzucić tą strategię.

Ale magazyn nie skupia się tylko na tej deklaracji. Po stwierdzeniu, że gwiazdy radziły się w sprawie ewentualnego rozwodu, historia konstruowana jest stwierdzeniem To nie znaczy, że złożą papiery rozwodowe w najbliższym czasie. A reszta artykułu jest wypełniona tylko spekulacjami na temat dlaczego romans Davida i Victorii jest w "kryzysowym punkcie".

Gossip Cop już wcześniej prostował doniesienia OK! z września, kiedy magazyn twierdził, że małżeństwo było tylko na pokaz.

Oczywiste jest, że szmatławiec zainwestował dużo w to by ta saga skończyła sie w tym roku, ale to nie powoduje, że to jest to prawdą. Rzecznik Victorii potwierdził, że są ze sobą bardzo blisko. Określił doniesienia OK! jako "bezsensowne" oraz "nie bazujące na faktach".

A jeżeli to nie wystarczy, rzecznik Davida powiedział, że to 100% fikcja, którą można włożyć między bajki dla dzieci.

źródło: gossipcop

10 komentarzy:

Rena pisze...

Super jak zwykle dużo komentarzy :-).
Dziękuję i Tobie życzę wytrwałości.

Pozdrawiam

http://spicetki.blog.pl/

Paula pisze...

Dobrze myślałam że to plotka.

U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN

Ew@ pisze...

Dobrze ze to tylko plotki :D
NN na http://j-lawrence.blog.pl/

Sylwia Olson pisze...

Oni się co roku według tabloidów rozwodzą. Jak tylko o tym słyszę to się z tego śmieje. Na http://jlo-poland.blogspot.com/ NN

Alice pisze...

A już się bałam, że to prawda ;)

ems-watson.blogspot.com

Ew@ pisze...

NN na http://katyperrypolska.blog.onet.pl/

Justyna Parucka pisze...

Ludzie z nudów różne głupoty piszą. Zapraszam na nowy post http://aniasolo.blog.onet.pl.

CelebrityFlash pisze...

U nasz miał być podobny news.
http://celebrity-flash.blogspot.com/

http://sin-nancy.blog.pl/ pisze...

Chyba muszą być już zmęczeni tymi plotkami o swoim rozstaniu, które się od czasu do czasu pojawiają albo zwyczajnie nie czytają szmatławców :)

Scarlett pisze...

zapraszam na http://scarlett95songs.blogspot.com/