Loading...

Twoja ulubiona piosenka Spice Girls mówi wiele o tobie.

Kiedy myślę o dzieciństwie to pamiętam Yoo-hoos (czekolada pitna), ekspedycje Muldera i Scully oraz Spice Girls, niekoniecznie w tej kolejności. Spice Girls szczególnie, ponieważ uosabiały Girl Power. W przeciwieństwie do niekończącej się parady boysbandów, która dzieli przyjaciół pomiędzy The Backstreet Boys, *NSYNC, i 98 Degrees, Spice Girls jednoczyły ludzi. Ten popowy pionier wpłynął niemal na każdego, kto urodził sie latach 90 i 00. Każdy kogo znam miał specjalny hymn Spice Girls. To zawsze była jedna piosenka, która mówiła do mnie trochę głośniej niż reszta i tak samo było z moimi przyjaciółmi. Najfajniejsza część? Twoja ulubiona piosenka Spice Girls była całkowicie jednoznaczna - i jest do dnia dzisiejszego.

Oczywiście, że możesz mieć ulubioną Spice Girl, ale wszyscy rozumieli, że zespół był drużyną, bez względu na czy kochało się bardziej Baby Spice czy Posh Spice. A piosenka Spice Girls, która jest twoim hitem mówi wiele o tobie. Zespół śpiewał o przyjaźni, romansie, imprezach i wielu innych rzeczach. Czy jesteś gotowy dosmaczyć sobie życie by dowiedzieć się co twoja ulubiona piosenka Spice Girls mówi o tobie? Przygotuj się na zaskoczenie.

WANNBE


Będziesz osądzony z niczego więcej niż perfekcji. Nawet kiedy byłeś dzieckiem nie mogłeś znieść widok, gdy ktoś wyjeżdżał za linie przy kolorowaniu. Jeżeli chodzi o wino, filmy i tak, muzykę, tylko ty dobrze to zrobisz. Posiadanie wymagającego gustu jest dobre, ale nie pozwól mu by zatrzymał cię przed odkrywaniem mniej dziewiczych, ale bardziej interesujących, twórczych działań.

SPICE UP YOUR LIFE


Do końca optymista, jesteś człowiekiem energią i słońcem. Jesteś pierwszą osobą, która pojawi się na parkiecie i ostatnią, którą z niego zejdzie. Jesteś otwartą i szczęśliwą osobowością, która zdobywa zadziwiające ilości przyjaciół, ale jak twój ulubiony zespół, twój główny skład ogranicza się do 3 - 4 przyjaciół bez których nie wyobrażasz sobie życia.

2 BECOME 1


Twój idealizm jest twoją najsilniejszą jak i zarówno najsłabszą stroną. Twoje upodobanie do zakochiwania się w każdej prawdziwej jak i fikcyjnej osobie, doprowadzało cię do wielu miłosnych zawodów. Choś nie ma wstydu z swobodnej miłości i płakaniu nad popową balladą podczas pracy, czasami ważne jest słuchanie swojego rozumu jak i serca.

STOP


Koleś, masz zapasy siły nawet kiedy o tym nie wiesz. Nie masz cierpliwości do popychania do przodu, ale jesteś wytrawnym mistrzem dla małego faceta. Każdy kto stanie ci na drodze lub twoich przyjaciół poczują twój gniew.

SAY YOU'LL BE THERE


Łatwo nie rezygnujesz. Gdy czegoś chcesz, idziesz po to z wszystkim co masz. Twoja bezlitosna natura może niektórych wprowadzać w błąd, ale ci którzy znają cię najlepiej podziwiają cię.

TOO MUCH


Gdybyś miał być Spice Girl, chciałbyś być Klasyczną Spice. Kochasz wszystko co retro i romantyczne. Zawsze podkreślasz swoją gorącą stronę, również używasz do tego garderoby podkreślającej swoją fantazję. Twoje gusta muzyczne są nieustannie eklektyczne, dzielisz przestrzeń na jazz i Spice Girls.

HEADLINES (FRIENDSHIPS NEVER END)


Nostalgia jest twoją najlepszą przyjaciółką. Nie ma nic lepszego niż rozpamiętywanie starych dobrych czasów w ludźmi których kochasz. Jest to wspaniałe kiedy masz tak wiele wspaniałych wspomnień, jednak bądź ostrożny by nie utknąć w przeszłości i zapomnieć o docenieniu rzeczywistości.

VIVA FOREVER


Byliście w zwiazku przez długi czas, a ty nadal jesteście szczęśliwi. Wasze życie jest takie wspólne i na właściwym torze, że stajesz się 'mamą' swojej grupy. To nie znaczy, ze nie możesz mieć świetnego czasu kiedy chcesz. Nadal imprezujesz z nimi w najlepsze.

MAMA


Kochane kłopoty (Gilmore Girls) są twoimi ulubionym serialem. Jesteś blisko z swoją rodziną i jesteś z tego dumny. Twoja mama jest twoim bohaterem, jest najlepszą osobą na świecie oraz doskonałym wzorem do naśladowania.

GOODBYE


Jesteś dowodem, że bycie realistą może być dużym atutem. Żyjesz teraźniejszością, a gdy musisz opuścić większość ulubieńców z dzieciństwa wiesz, że nie oznacza, że nie zobaczysz ich ponownie. Twój myślicielska natura jest stałym elementem ciebie i każdego w twoim kółku.

źródło: bustle

Brak komentarzy: