Loading...

Szok! Spice Girls odwiedziło Polskę w tajemnicy. Wyciekły fakty z przeszłości.

O wizycie Spice Girls pod koniec lat 90. marzyły setki tysięcy fanów. Oficjalnie jednak grupa nie była w stanie zagrać koncertu w Polsce ze względu na wymagania techniczne, których nasi organizatorzy nie mogli spełnić. Szansa na show grupy pojawiła się na początku lat 2000-cznych, kiedy to ogłoszono powrót na scenę. Wtedy również wizyta girlsbandu nie doszła do skutku. Po latach okazuje się jednak, że pięć gorących dziewczyn zagrało koncert w kraju nad Wisłą.


Szokującą informację możemy przeczytać w książce „Masa” Jarosława Sokołowskiego. Oparta na faktach opowieść o życiu i funkcjonowaniu polskiej mafii i kobiet z nią związanych przywołuje jako przykład wizyty topowych wówczas grup. Jeden z pruszkowskich gangów zapłacił za prywatny koncert Modern Talking, a także… Spice Girls.

Klientom dostarczałem rozrywki w najlepszym wydaniu. Występował u mnie brytyjski girlsband Spice Girls. A jak tego było mało, ludzie mogli się naćpać najlepszą koką albo najarać trawy dostarczanej kilogramami każdego dnia. Z późniejszą żoną Davida Beckhama, Victorią ze Spice Girls, wyjarałem w swoim salonie VIP-ów sporo marychy. Z dziewczynami ze Spice Girls nie miałem żadnych bliższych relacji, także dlatego, że w tamtym czasie nie były żadnymi szczególnie atrakcyjnymi laskami. Moje barmanki to były przy nich gwiazdy.

Victoria paląca marihuanę w Polsce to w wyobraźni widok mocno abstrakcyjny. W sieci do niedawna można było zobaczyć wspólne zdjęcia Victorii i Jarosława, ale ostatecznie zostały usunięte.

jastrzabpost

5 komentarzy:

http://sin-nancy.blog.pl/ pisze...

Ciekawe ile w tym prawdy :) Myślę, że teraz jakby pojechały w trasę, to już są znaczne szanse, że wpadną do Polski, teraz żaden liczący się artysta nie omija naszego kraju :)

Sylwia Olson pisze...

Też jetem ciekawa czy to prawda, że dziewczyny w tajemnicy zagrały w Polsce.Na http://jlo-poland.blogspot.com/ NN

Ew@ pisze...

Fajnie ze dziewczyny były w naszym kraju :D
NN na http://katyperrypolska.blog.onet.pl/

Paula pisze...

Trochę brzmi to jak wymyślona opowieść ale kto wie może to prawda.

U mnie http://demi-lovatooo.blog.pl/ NN zapraszam

Rena pisze...

Eeee jakoś w to nie uwierzyłam :D

http://spicetki.blog.pl/